چند کلمه درباره ما

آریا مال ، یک مال آنلاین ايراني می باشد در جایگاه یک بستر ایمن برای دسترسی کاربران

 به تأمین‌ کنندگان کالاهای با کیفیت و دارای  برند داخلی و خارجی است.

 شما می توانید باخرید آنلاین با اطمینان خاطر به مجموعه آریا مال ضمن بررسی و مقایسه

اصالت و کیفیت محصول آن را به آساني در محل خودتان دریافت نمایید.

 آریا مال با برندها و شرکتهای مطرح داخلي و خارجي قرارداد دارد و جهت رضایت مشتریان

و آرامش آنها و جلوگیری از سفرهای غیر ضروری شهری و ترافیک و آلودگی هوا

خدمت رسانی می نمايد و شامل بازارهای تخصصی برای آسان تر شدن بررسی و انتخاب شماست.معرفی تیم فنی

تیم فنی آریا مال با مدیریت فنی ناصر شاهوردی و مشاوره و ایده پردازی و همکاری علمی جناب آقای دکتر سارنگ قربانیان  و برخی از مدرسین محترم دانشگاه ها در جهت تجارت الکترونیک و هوشمند سازی سرپرستی می گردد.

دکتر سارنگ قربانیان

تیم فنی آریا مال با مدیریت فنی ناصر شاهوردی و مشاوره و ایده پردازی و همکاری علمی جناب آقای دکتر سارنگ قربانیان و برخی از مدرسین محترم دانشگاه ها در جهت تجارت الکترونیک و هوشمند سازی سرپرستی می گردد.

person
person

مدیریت و صاحب امتیاز آریا مال

مدیریت و صاحب امتیاز آریا مال به عنوان یک مال آنلاین، اینجانب ناصر شاهوردی می باشم. امیدوارم که بتوانیم با ارایه کالا و خدمات ، فرهنگ و سرگرمی مناسب رضایت خاطر شما را فراهم نماییم. اعتماد شما افتخار ماست، سپاسگزارم.

مدیریت و صاحب امتیاز آریا مال به عنوان یک مال آنلاین، اینجانب ناصر شاهوردی می باشم.
امیدوارم که بتوانیم با ارایه کالا و خدمات ، فرهنگ و سرگرمی مناسب رضایت خاطر شما را فراهم نماییم.
اعتماد شما افتخار ماست، سپاسگزارم.

person

محمد سعید صفائی صادق

سرپرست تیم اجرایی تخصصی و فنی وب سایت آریا مال : آقای محمد سعید صفائی صادق کارشناس مهندسی نرم افزار کامپیوتر طراح گرافیک - برنامه نویس - مدیر امنیت وب سایت - پشتیبان دیتا بیس - راه اندازی وب سایت و CMS بیش از 15سال سابقه فعالیت و انجام پروژه های موفق انفورماتیک نظیر سامانه اندروید GOLD SMS و ... آدرس ایمیل : SaeidSafaei@gmail.com

سرپرست تیم اجرایی تخصصی و فنی وب سایت آریا مال  : 
آقای محمد سعید صفائی صادق 
کارشناس مهندسی نرم افزار کامپیوتر 
طراح  گرافیک - برنامه نویس - مدیر امنیت وب سایت - پشتیبان دیتا بیس - راه اندازی وب سایت  و CMS بیش از 15 سال سابقه فعالیت و انجام پروژه های موفق انفورماتیک نظیر سامانه اندروید GOLD SMS و ...
آدرس ایمیل : SaeidSafaei@gmail.com

person

مشاور حقوقی آریا مال

امور حقوقی، قراردادها و کلیه فعالیت های قانونی مجموعه آریا مال با در نظر گرفتن و رعایت قوانین و نظارت بر حسن اجرای فرآیندها از ابتدای تاسیس و شروع فعالیت با خانم مریم شاهوردی وکیل دادگستری به عنوان مشاور حقوقی رسمی انجام می گردد.

امور حقوقی، قراردادها و کلیه فعالیت های قانونی مجموعه آریا مال با در نظر گرفتن و رعایت قوانین و نظارت بر حسن اجرای فرآیندها از ابتدای تاسیس و شروع فعالیت با خانم مریم شاهوردی وکیل دادگستری به عنوان مشاور حقوقی رسمی انجام می گردد. 

 


قوانین و مقررات

آریا مال ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌ها قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند وآریا مال تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

آریا مال همچنین ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند. 

توجه داشته باشید که شماره 09121022728  تنها شماره‌ای است که آریا مال از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ما با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه آریا مال را به اطلاع کاربران می‌رساند. 

آریا مال ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.

همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آریا مال می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

آریا مال همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه ها ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

آریا مال برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

به منظور رفاه شما مشتریان گرامی کالاهای ارایه شده توسط شرکت ها و برندهای تامین کننده دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش بوده و آریا مال حافظ منافع شما می باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا دربخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید ، سپاسگزاریم.


راهنمای خرید کالا

چگونه می توانم خرید انجام دهم؟

ابتدا لطفا" با ثبت مشخصات خود، نام کاربری و رمز عبور دریافت نموده و وارد سایت شوید.

محصول مورد نظرخود را با دقت انتخاب فرمایید.

اگر محصول دارای تنوع باشد(رنگها و مدل های مختلف) حتما روی دکمه خرید مورد نظر کلیک کنید.

شهر و استان خود را انتخاب کنید و کلیه اطلاعات ضروری جهت دریافت سفارش مانند نام و تلفن و آدرس و کدپستی دقیق را تکمیل نمایید.

روی ثبت نهایی سفارش کلیک نموده تا سفارش شما ثبت شود، لطفا" کد پیگیری را یادداشت فرمایید.

پس از آن طی روز جاری با شما تماس و هماهنگی نهایی جهت تایید و ارسال سفارش انجام می گردد.

تفاوت خرید نقدی و خرید آنلاین چیست؟ ارسال چگونه انجام می گردد؟

بعد از تکمیل اطلاعات سفارش،بر اساس درخواست شما روش های زیر جهت ارسال کالا وجود دارد :

1) در اين روش پس از خريد شما ، کالا را مامور پست به شما تحویل می دهد و هزینه پستي ابتدا ازشما بعد از ثبت سفارش و اعلام پست دريافت مي گردد ، به این روش خرید نقدی می گویند.

2) بعد از ثبت سفارش در سایت اگر روی پرداخت آنلاین کلیک کنیم امکان پرداخت پول به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی معتبر آپ ( آسان پرداخت پرشین ) وجود دارد، البته متاسفانه به دلیل مشکلات فنی در حال حاضر این روش فعال نمی باشد.

3) امكان تحويل حضوري به شما و تسويه در محل با محاسبه هزينه پيك ارسالي فراهم مي باشد.

نکته مهم : شایان ذکر است که آریا مال دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد،لذا امکان پرداخت وتحویل در محل نیز وجود دارد.

4) در صورت نیاز به تحویل اکسپرس به صورت ارسال با پیک اقدام صورت می پذیرد و با توجه به بعد مسافت محاسبه و به قیمت کالا 50 هزار تومان افزوده ودریافت خواهد شد.

5) جهت ارسال به شهرستان نیز امکان ارسال با تیپاکس وجود دارد که هزینه با مشتری خواهد بود.

6) بازگشت کالا : در صورت عدم رضایت و تصمیم به مرجوعی کالا چنانچه تغییر فیزیکی و یا صدمه و ضربه ایجاد نشده باشد و شامل نوسانات برق و یا ایراد عمدی نگردد، تا مدت 7 روز پس از خرید می توانید با هماهنگی به آدرس ما از طریق پست ارسال نمایید، بدیهی است بلافاصله پس از دریافت کالای مرجوعی، مبلغ دریافتی از شما به شماره حساب یا شماره کارت که اعلام فرمودید، واریز می گردد.

امیدواریم شایسته اعتماد شما بزرگواران باشیم.سوالات متداول

چقدر زمان نیاز است تا سفارش به دست من برسد؟
 
از زمانی که شما سفارش خود را در سایت ثبت می کنید بسته به نوع ارسال که شما انتخاب
می فرمایید :
 
1) پستی ( پیشتاز ) و یا تیپاکس : حداکثر 3 روز کاری با توجه به بعد مسافت.
 
2) پیک : در همان روز (اکسپرس ) و یا در روز آتی به دست شما می رسد.
 
اگر سفارش من خراب باشد چه کار کنم؟
 
اول اینکه خودتان را ناراحت نکنید. دوم اینکه تلفن را بردارید و با پشتیبانی فروش تماس بگیرید،آنها شما را راهنمایی می کنند.
 
در صورت بروز مشکل و درخواست شکایت می توانید با ارسا ل فرم در سایت اقدام نمایید.
فرم در بخش تماس با ما به همراه آدرس و ساعات کاری هفتگی ما قرار دارد.
 
 
 چگونه می توانم سفارش را پیگیری کنم؟
 
بعد از ثبت سفارش به شما یک شماره پیگیری داده می شود که میتوانید از طریق وب سایت و محیط کاربری (پروفایل ) که به شما اختصاص داده می شود با نام کاربری و رمز عبور وارد شده و پیگیری نمایید ، همواره پاسخگوی شما هستیم.